О журнале | Реклама | Подписка | Контакты
Расширенный поиск
По страницам «ДВ»  
 

РЕЗУЛЬТАТЫ ПОИСКА   

В КОМИТЕТАХ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ ПРИ ТПП УКРАИНЫ

 
ПРОДОВОЛЬЧІЙ БЕЗПЕЦІ – НАУКОВЕ ПІДГРУНТЯ

На черговому засіданні Комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України обговорено проблеми наукового забезпечення розвитку харчової промисловості і можливі шляхи їх вирішення.

«Деловой вестник», 2009, № 1 (176), с. 25

 
СИТУАЦІЯ НА РИНКУ ЗЕРНА

Рекордний урожай, очікуваний у цьому році, загрожує принести аграріям не менше проблем, ніж дефіцит зерна у минулому сезоні, констатували учасники чергового засідання Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України.

«Деловой вестник», 2008, № 9 (172), с. 22

 
ПЕРЕПОНИ НА ШЛЯХУ СТАНДАРТИЗАЦІЇ

З набуттям Україною членства в СОТ спрощений доступ до вітчизняного ринку отримали виробники більше 150 країн – членів СОТ. За таких обставин національним товаровиробникам нелегко буде витримати конкуренцію, констатували учасники чергового засідання Комітету підприємців базових галузей промисловості при ТПП України.

«Деловой вестник», 2008, № 8 (171), с. 22

 
ФІНАНСОВІ ВАЖЕЛІ КІОТСЬКОГО ПРОТОКОЛУ

На черговому засіданні Комітету підприємців у сфері енергоефективності при ТПП України обговорювалися механізми реалізації нашою країною Кіотського договору про зміни клімату.

«Деловой вестник», 2008, № 6 (169), с. 21

 
ПРОПОЗИЦІЇ ПІДТРИМАНО

Учасники засідання Комітету підприємців базових галузей промисловості при ТПП України розглянули питання державної підтримки експортерів високотехнологічної продукції та проблеми страхування експертних ризиків.

«Деловой вестник», 2008, № 5 (168), с. 22

 
ОРЕНДА МАЙНА – ЧЕРЕЗ АУКЦІОН

На засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України обговорювалася система передачі в оренду суб’єктам господарської діяльності державного і комунального майна.

«Деловой вестник», 2008, № 5 (168), с. 22

 
ДЛЯ ВІДРОДЖЕННЯ СЕЛА

На порядку денному чергового засідання Комітету підприємців АПК при ТПП України стояло питання «Про поглиблення співпраці між Національною сільськогосподарською палатою України і Торгово-промисловою палатою України у вирішенні проблем аграрного бізнесу».

«Деловой вестник», 2008, № 4 (167), с. 18

 
ОТ МОНИТОРИНГА – К ПРАКТИЧЕСКИМ РЕКОМЕНДАЦИЯМ

Итоги за первый год своей работы подвели на первом в нынешнем году заседании члены Комитета предпринимателей в сфере энергоэффективности при ТПП Украины.

«Деловой вестник», 2008, № 4 (167), с. 19

 
ПІДПРИЄМЦІ ПРОТИ КОРУПЦІЇ

На черговому засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України обговорювався стан впровадження Закону України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності».

«Деловой вестник», 2008, № 2 (165), с. 23

 

Найдено материалов: 90.  Показано с 82 по 90.

 

Начало перечня Предыдущая страница Список рубрик с найденными материалами Следующая страница Конец перечня
© 2016 Торгово-промышленная палата Украины